Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Chernobylite Çıkış Tarihi Açıklandı ve Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı

Chernobylite tam sürümünün PC'de tam çıkış tarihini öğrendik. Ayrıca The Farm 51, yeni bir oynanış videosu da paylaştı.

Polonyalı stüdyo The Farm 51’in son çalışması Chernobylite, çok yakında çıkış yapacak. Ekip, çalışmalarının tam sürümünün 28 Temmuz‘da PC‘ye çıkacağını duyurdu. Bu yazın ilerleyen günlerinde oyun PlayStation 4 ve Xbox One için de çıkış yapacak, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümü ise belirsiz bir tarihe ertelendi. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Chernobylit

Ek olarak, dünkü PC Gaming Show sırasında geliştiriciler, yeni bir oynanış videosu yayınladı. Video, oyunun “büyük finali” olan The Heist adlı görevini bizlere tanıttı. İlginç olan, oynanış videosu içerisinde geliştiriciler Çernobil serisinin hayranlarına oldukça açık bir selam yollamış.

Chernobylite çıkış tarihinin duyurusuna geri dönersek, resmi duyuruda geliştiriciler, Kickstarter’daki başarılı kitle fonlaması kampanyasından bu yana uzun süredir devam eden destekleri için hayranlara teşekkür etti. All In! Games’in CEO’su Piotr Zygadlo, oyunun konsol versiyonu için “heyecan verici bir haber” hazırladığını ve yakında paylaşacaklarını söyledi.

YouTube video

Chernobylite, Çernobil nükleer santralinin etrafındaki Dışlama Bölgesinde geçen bir hayatta kalma korku oyunu. Bu oyun, oyunculara Unreal Engine 4 motoruna ve 3B uzay tarama teknolojisine dayanan derin, duygusal bir hikaye, ilginç bir oynanışa ve güzel grafikler sunacak. Medya endüstrisi tarafından oldukça güzel eleştiriler alan Get Even’in geliştiricileri Farm 51 stüdyosu, oyunun yaratılmasından sorumlu. İlginç bir şekilde, oyunlarında yüksek düzeyde gerçekçilik sağlamak için geliştiriciler Çernobil’e seyahat etti ve o bölgeyi oyunlarına kusursuz bir şekilde eklemek için uzun süren çalışmalar yaptı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.