Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

ChatGPT Pro Fiyatı Belli Oldu (Cep Yakacak)

OpenAI'ın popüler sohbet botunu kesintisiz kullanmanızı sağlayacak ChatGPT PRO'nun ücreti belli oldu.

ChatGPT Pro fiyatı açıklandı. Son dönemlerde yapay zekayı gündemimizin tam merkezine taşıyan popüler sohbet botunu kesintisiz ve akıcı şekilde kullanmanıza sağlayacak abonelik ücreti nihayet belli oldu. Yoğun zamanlarda ücretsiz kullanıcıların erişemediği dönemlerde, Pro kullanıcıları kesintisiz olarak yapay zekayı kullanmaya devam edecek.

Bilmeyenler için Chat GPT, doğal insan dilini anlayabilen ve etkileyici derecede ayrıntılı, insan benzeri yazılı metinler üretebilen, prototip diyalog tabanlı bir yapay zeka sohbet robotu olarak tasarlandı ve hayatımıza girdi. Bu yapay zekayı, metin üreten yapay zekalar (GPT veya Generative Pre-Trained Transformer) ailesinin en son evrimi olarak da tanımlayabiliriz.

ChatGPT Pro Fiyatı Ne Kadar?

ChatGPT Pro Fiyatı Belli Oldu (Cep Yakacak)

ChatGPT‘nin Pro versiyonunu kullanmak isteyenler aylık 42 dolar ödeyecek. Türk lirası cinsinden düşünürsek, programın ücretli versiyonunu kullanmak için aylık 800 TL civarında para ödemeniz gerekecek. Sürekli kullanım haricinde, Pro versiyona özel daha fazla bilgi ve daha fazla cevap sunulacağını da sizlere belirtmiş olalım.

Ayrıca, Professional sürümü satın alanlar yeni ve farklı özelliklere de sahip olacak ancak şimdilik bu farklı özellikler kullanıma sunulmadı ve hatta neler olacağı da açıklanmadı. ChatGPT Pro fiyatı oldukça tuzlu ancak böyle bir teknoloji için dolar bazında uygun olduğunu bile söyleyebilirim çünkü gelecekte birçok noktada bu teknolojiyi göreceğiz.

Hatta, OpenAI’ın sohbet tabanlı yapay zekası şimdiden Google’ı kırmızı alarm durumuna geçirdi ve Microsoft’tan 10 milyar dolar yatırım toplamayı başardı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.