Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Çevre Dostu Şehirler Kurduğumuz Yerli Mobil Oyun: Idle of Carbon City

İstanbul merkezli oyun ve yazılım geliştirme stüdyosu olan Lugal Games, eko macera türündeki ilk oyunu olan Idle of Carbon City'i mobil platformlarda oyunseverlerin beğenisine sundu.

Oyun sektörüne 2022 yılında merhaba diyen İstanbul merkezli yerli stüdyo Lugal Games, iklim değişikliği ve azalan biyolojik çeşitliliğe karşı farkındalık yaratmayı amaçlayan mobil oyun Idle of Carbon City‘i Android ve iOS platformları için piyasaya sürdü.

Oyunda, sanayileşme ile başlayan androposen çağ, gezegenimizin pek çok bölgesini yaşanmaz hale getiriyor. Hava kirliliği, azalan biyolojik çeşitlilik ve ormansızlaşma ile dünyanın sıcaklığı artıyor. Amacımız, emisyonları azaltmak ve şehri kurtarmak.

Idle of Carbon City Mobil Platformlar İçin Yayında

Düşük karbonlu biyom idealini gerçekleştirirken, ekosistem için en doğru kararları vererek sürdürülebilirlik, enerji, su ve karbon emisyonu barlarını istenen seviyeye ve biyomları ise mükemmel hale getirmeye çalışıyoruz. Profesyonelleri işe alıyor, aktivitelerle iş birliği yapıyor ve temiz teknolojileri kullanıyoruz.

Town, Metropol ve Desert olmak üzere üç farklı biyom sunan Idle of Carbon City ayrıca çeşitli modlarla da kullanıcılara uzun süre etkili ve keyifli bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor. Benzerlerine kıyasla daha fazla element ve geliştirme seçeneği sunan oyunda; biyokütle tesisinden, rüzgar ve güneş santrallerine, karbon nötr fabrikalardan modern tarımsal sulama ve enerji depolama sistemlerine kadar birçok konu hakkında da bilgi sahibi oluyoruz.

İklim değişikliği ve sürdürülebilirlik konusunda gerçekçi ve etkili bir deneyim sunmayı hedefleyen Lugal Games, oyunun üretim sürecinde sürdürülebilirlik ve iklim değişikliği alanında çalışmış isimlerle iş birliği yaptı. Yerli mobil oyun Idle Of Carbon City Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.