Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CDPR, The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümüyle Uyumlu Modları Paylaştı

CD Projekt Red, The Witcher 3 için hangi popüler modların çok yakında çıkacak yeni nesil yükseltmede çalışacağını gösteren bir tablo yayınladı.

The Witcher 3: Wild Hunt‘ta pek çok popüler mod mevcut ve favorilerinin gelen yeni nesil yükseltmeyle uyumlu olup olmayacağından endişe edenler için geliştirici CD Projekt Red, en çok kullanılan modları test ederek bir liste yayınladı.

The Witcher 3’ün 14 Aralık‘ta yayınlanacak sürümü, oyunun grafik seviyesini yükseltecek. Tabii ki, orijinal sürüm hala görsel bir harika diyebiliriz ancak yeni gelen ışın izleme özelliği gibi sistemler ile oyun bir tık daha yeni hissettirecek. Bu arada, halihazırda PS4 veya Xbox One’da oyuna sahip olanlar için ücretsiz olacak olan yükseltme, oyuna mod desteği de getirecek.

The Witcher 3 Yeni Nesil Sürümüyle Uyumlu Modlar Neler?

The Witcher 3

CDPR, en sevilen The Witcher 3 modlarının bazılarını test etti ve hangilerinin işe yarayıp hangilerinin yaramadığını ayrıntılarıyla açıklayan bir elektronik tablo yayınladı. E-tablo, 71 modu, Nexus Mods üzerindeki bağlantıları, kurulmaları gereken klasör, uyumluluk testinin sonucu ve ek yorumlarla birlikte listeledi.

Listedeki 71 moddan 38’i çalışıyor gibi görünüyor ve geriye “komut dosyası hatası” veya “görsel efekt yok” gibi şeyler yazan notlarla birlikte yeni nesil yükseltmeyle uyumlu olmayan 33 tanesi kalıyor.

Stüdyonun hangi topluluk modlarının çalışacağını test etme zahmetine girmesi iyi, böylece hayranlar en azından hangi favorilerini kullanmaya devam edebileceklerini görebilecek.

Yükseltmenin yanı sıra CD Projekt Red, 2007’de çıkış yapan orijinal The Witcher oyununu da sıfırdan geliştirdiğini duyurdu. Bu, yalnızca yıllar içinde yaşlanan 15 yaşındaki RPG’nin tam teşekküllü bir yeniden yapılanması olmakla kalmayacak, aynı zamanda oyunu açık dünya haline getirerek ikinci ve üçüncü oyun ile aynı seviyelere taşıyacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.