CD Projekt Red, Yeni Cyberpunk 2077 Oynanış Fragmanını Yayınladı

Yayınlanmadan önce son bir bakış? Oyundaki ışın izleme teknolojisi detaylarını artık daha net görüyoruz.

Merakla beklenen, ancak geciken Cyberpunk 2077 neredeyse geldi. CD Projekt Red, distopik Night City ve çevresindeki yerellerin açık dünya oynanışını ve bilgisini gösteren bir fragman yayınladı.

Cyberpunk 2077 birçok kez ertelendi. Ancak 10 Aralık tarihi kesin görünüyor. Bir cyber olarak artırılmış insanlara ve makinelere saldırmayı, tozlu yollarda ilerlemeyi ve bu tatil sezonunda bir silahşör olarak siber gelişmiş düşmanlarla savaşmayı umuyoruz.

Cyberpunk 2077 dünyası, Night City’nin canlı distopisini oluşturan çeşitli suçlu ve tüzel kişilikler için çalışan paralı asker olarak bulunduğunuz bir finansal kriz ve nükleer kriz sonrası Amerika’da yer almaktadır. Karakteriniz, bedenini ve zihnini büyütmek için para kazanmak için işleri tamamlayarak yeni beceriler ve yetenekler geliştirir.

Cyberpunk 2077’nin keyfini çıkarmanın en iyi yolu PC’dir. Oldukça düşük resmi sistem gereksinimlerine rağmen, bu dünyanın harikalarını tam olarak anlamak için güçlü bir teçhizata ve ışın izleme özelliğine sahip bir karta ihtiyacınız olacağını düşünüyoruz. Cyberpunk 2077 Resmi Detaylı Sistem Gereksinimleri Açıklandı haberimizden sistem gereksinimlerini görebilirsiniz.

Oyunun bütün gecikmelerini: Tüm Cyberpunk 2077 Gecikmeleri buradan görebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol