Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CD Projekt Red, The Witcher 4 Üzerinde Şirketin Yarısının Çalıştığını Açıkladı

The Witcher 4 için yeni bir gelişme ortaya çıktı. Geliştirici ekip çalışanları bu proje üzerine transfer ederek çalışmaları hızlandırıyor.

Büyük oyunlarıyla ön plana çıkan CD Projekt Red, şirketin yaklaşık yarısının şu anda sadece Polaris olarak bilinen The Witcher 4 üzerinde çalışmaya başladığını doğruladı. Bunun da ötesinde daha fazla geliştirici şu anda Cyberpunk 2077 üzerindeki çalışmalardan transfer ediliyor. Bu da daha da fazla geliştiricinin Polaris’e geçiş yaptığı anlamına geliyor.

Bu doğrulama şirketin Salı günü yayınladığı 3. çeyrek kazanç raporu içeriğinden geliyor. Yapımına 2022 yılında başlandığı duyurulan The Witcher serisinin bir sonraki oyununun, serinin yeni üçlemesini temel alacağı söyleniyor. Şirket, oyundan neler bekleneceği veya The Witcher’ın geleceği konusunda ağzını sıkı tutmaya devam ediyor. Bu zamana kadar doğrulanan tek şey oyunun The Witcher 3: Wild Hunt‘ın mirasını devam ettirecek bir açık dünya rol yapma deneyimi sunacak olması.

The Witcher 4 Hayranlar Tarafından Bekleniyor

Serinin bir sonraki oyununun sadece geçen yıl duyurulmasıyla beraber hayranların oyunu oynamaya oldukça uzak olduğunu söyleyebiliyoruz. Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilen Polaris kod adlı bu proje hem hayranlar hem de oyuncular tarafından bekleniyor. Büyük beklentiler içerisinde olan oyuncular bu üçlemenin devam oyununun neleri kapsayacağını merak ediyor.

the witcher developer plans to r

Öte yandan ekip The Witcher serisinin ilk oyununu şu andan yeniden yapıyor. Remake sürüm ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan The Witcher 1‘in The Witcher 4’ten önce çıkacağı söyleniyor. Şu an için söylenti aşamasında olan bu bilgiler oyuncuları elbette heyecanlandırıyor. Epic Games ile çok yıllı bir anlaşmanın bir parçası olarak geliştirilen yeni oyun teknolojinin sınırlarını zorlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.