CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 İçin Düzenleyeceği Night City Wire Etkinliğini 25 Hazirana Erteledi

Bir çok etkinlik Amerika'da yaşanmakta olan protestolar nedeniyle ertelenmeye devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 Night City Wire Etkinliğini 25 Haziran’a kadar ertelediğini açıkladı. Ekip, George Floyd’un ölümünden sonra ABD’de olanlardan dolayı bu etkinliği ertelemeye karar verdi.

Bildiğiniz üzere dün bir çok oyun şirketi Amerika’da devam etmekte olan protestolar nedeniyle yapılacak olan etkinliklerini ertelemişti. Normalde yarın yapılması planlanan PlayStation 5 tanıtım etkinliği Sony tarafından George Floyd’ün öldürülmesiyle ilgili Amerika’da çıkan olaylar nedeniyle erteledi ancak Japon devi henüz etkinliğin ne zaman yapılacağını açıklamadı.

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için yapacağı Night City Wire etkinliğini Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabı üzerinden Amerika’da yaşanmakta olan olaylar nedeniyle ileri bir tarih olan 25 Haziran 2020 tarihine ertelediğini duyurdu.

CD Projekt RED, Sony gibi dev şirketlerin yanı sıra ayrıca Electronic Arts, Madden NFL 21 ve Star Wars Project Maverick‘in açıklamasını erteledi. Bunların yanı sıra dünyanın önde gelen oyun sitelerinden biri olan IGN yapacağı Summer of Gaming ana etkinliğinin 8 Haziran 2020 tarihine kadar ertelendiğini duyurdu.

Daha da fazla şirketin planlanan açıklamalarını ve etkinliklerini / gösterilerini ertelemesini bekliyoruz. Tahminimce bu etkinliklerin çoğu gelecek hafta yeniden planlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol