Carrion Konsol Ve Bilgisayar İçin 2020’de Yayınlanacak!

Carrion bilgisayar ve Xbox One'a aynı tarihte çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Daha önce haberlerimizde yer bulan ve demo sürümü ile Steam’de bilgisayar platformu oyuncularının karşısına çıkan Carrion yeni gelişmeler ile yine gündeme geldi. Oyun 2020 yılında konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak.

Steam üzerinde sergilenmeye devam edilen Carrion ilk duyurulduğu dönem PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilmeye başlanmıştı. Geçtiğimiz aylarda haberlerimizde yer bulan oyun demo olarak oyuncular tarafından oynanmaya başlanmıştı. Aylar sonra oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı.

Bugün gelen yeni detaylara göre oyun 2020 yılında PC ve Xbox One platformlarında lansmana çıkacakmış. VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun yayıncısı olan Devolver Digital ve geliştirici Fobi Games Studio yaptıkları açıklama da Carrion’u 2020 yılında bilgisayar platformuyla birlikte Xbox One oyuncularına da sunacaklarmış.

Açıklama da oyunun PlayStation 4 sürümüne dair herhangi bir bilgi yer almazken, PS4 sürümünün 2020’nin ilerleyen aylarında sunulması tahmin ediliyor.

Carrion’un Xbox One ve PC için net çıkış tarihi bilinmezken 2020 yılı hedef olarak gösteriliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol