Captain Contraband 2020’nin Üçüncü Çeyreğinde Lansmana Çıkacak

Captain Contraband bilgisayar platformu için duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2020 yılında çıkış yapacak oyunlar için duyurulan ve Steam üzerinde sergilenmeye başlanan Captain Contraband korsan temalı yapısı ile oyunculara aksiyon dolu anlar sunacak. Yapım bu yıl Steam’de piyasaya sürülecek.

Korsan temalı bir yapıda bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Captain Contraband tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak. Derin okyanuslarda en güçlü korsan olabilmek için yelken açacağımız oyun da basit grafikler, çarpıcı ayrıntılar ve başarılı içerikler yer alacak. Steam sayfası üzerinde sadece İngilizce dil seçeneğine sahip olacağı ifade edilen yapım da oyunculara üç farklı oynanabilir kaptan sunulacak.

Oyun içerisinde acımasız bir korsan mı yoksa korkunç bir kaçakçı mı yada barışçıl bir tüccar mı olacağımıza karar verecek, rolümüzü seçecek ve oyun içerisinde ona uygun hamleler gerçekleştireceğiz.

Gerçek zamanlı olarak oynanabilecek olan yapım bugün yabancı kaynaklar da kendine yer buldu.

Techraptor’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Captain Contraband’ın net çıkış tarihi bilinmiyor ve oyunun çıkış tarihi 2020’nin üçüncü çeyreği olarak ifade ediliyormuş. Oyun Steam üzerinde sergilenmeye devam ediliyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10
  • İşlemci: 2.0 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1Gb Video Memory
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol