Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Canlı Aksiyon Naruto Filminin Senaristi Belli Oldu

Merakla beklenen Naruto animesinin sinema filminin detayları açıklandı. Tomb Raider ve The Witcher projelerinden tanıdığımız Hayley Atwell, bu filmde senaristlik yapacak.

Canlı aksiyon Naruto filmi, projenin ilk duyurulmasından neredeyse on yıl sonra nihayet yeniden gündeme geldi. Lionsgate tarafından 2015 yılında duyurulan film hakkında o günden bugüne kadar ne yazık ki bir gelişme yaşanmamıştı. Başlangıçta 1999 ve 2014 yılları arasında Weekly Shōnen Jump’ta yayınlanan 72 ciltlik bir manga olan Naruto, daha sonra 2002 ve 2017 yılları arasında iki bölüm halinde yayınlanan bir animeye uyarlandı.

Film ile ilgili bildiğimiz tek şey ise bahsi geçen animenin uzun metrajlı bir uyarlaması olacak şekilde ayarlandığıydı. Kısaca yapımın Naruto’nun hayatını anlatması dışında hiçbir detayına hakim değiliz. Ancak yeni açıklanan bilgiler, hayranların içine biraz da olsa umut tohumları ekti. Filmin senaryosunu Tasha Huo’nun kaleme alacağı resmi olarak onaylandı. Bu da yakında daha çok şey duyabileceğimiz anlamına geliyor.

Naruto Filmi Uzun Metrajlı Olacak

Naruto

Tasha Huo, The Witcher: Blood Origin üzerinde çalışmıştı. Ayrıca Huo, Hayley Atwell’in Lara Croft’u seslendirdiği ve Tomb Raider video oyunu üçlemesindeki olayların sonrasını anlatan Netflix’in Tomb Raider animesinin de dizi sorumlusu. Bu arada senaristimiz, çizgi roman karakterine (aynı adlı 1985 uyarlamasında Brigitte Nielsen tarafından canlandırılan) yeni bir bakış açısı sağlayacak olan yakında vizyona girecek Red Sonja filminin senaryosu üzerinde çalışıyor.

Anlayacağınız gibi yeni senaristimiz için oldukça yoğun bir sene. Bu da bizi daha çok hikayenin beklediği anlamına geliyor. Bu arada geçtiğimiz eylül ayında Netflix, Tomb Rider animesi için yeni bir fragman yayınladı. Tomb Raider: The Legend of Lara Croft, 2024’te vizyona girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.