Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Callisto Protocol’un Sorunlarını Çözen İlk Güncelleme Yayınlandı

The Callisto Protocol'un takılma sorunlarına odaklanan ilk güncellemesi yayınlandı.

Callisto Protocol PC sürümünde takılmalarla mı karşılaşıyorsunuz? Geliştirici Striking Distance Studios, korku oyununda yaşanan takılmaları düzeltmeyi amaçlayan bir güncellemesi yayınladı. Bilgisayarınızda RTX 3080 gibi bir canavar olsa bile donma, takılma ve FPS düşüşü gibi sorunlar yaşatan oyunun optimizasyonu çokça eleştirildi.

Resmi Callisto Protocol hesabından bir gönderide açıkladığı gibi, “Gölgelendirici derlemesi nedeniyle oyundaki takılma sorunlarını iyileştirmek için artık bir PC güncellemesi yayınladık.” ifadeleri kullanıldı. Bu en yeni güncellemeyi edinmek için Steam’de veya Epic Games mağazasında güncellemeleri kontrol ettiğinizden emin olun.

Callisto Protocol’ün İnceleme Notları Yükseldi

Callisto Protocol

Ekip, “Güncellemeden sonra, uygulamayı ilk başlattığınızda oyun menüsünde geçici takılmalar görebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde daha fazla optimizasyon üzerinde çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı. Umuyoruz ki performans sorunları mümkün olan en kısa sürede çözülebilir ve böylece insanlar uzay oyununun dehşetini amaçlandığı gibi yaşayabilirler.

Bu arada, oyun şu anda Steam‘de yüzde 44’lük olumlu eleştirilerin “karışık” derecesinde yer alıyor. Bu, başlangıçtaki “çoğunlukla olumsuz” inceleme notlarına kıyasla biraz daha yüksek, bu da bazı kullanıcıların bu güncellemeden sonra notlarını düzenlediğini ve oyundan daha memnun hale geldiğini bizlere gösteriyor.

Eğer oyunu oynamak istiyorsanız ve hala sorunlarla karşılaşıyorsanız, birçok oyuncu hareket bulanıklığını devre dışı bırakmanın takılma sorunlarını azaltmaya yardımcı olabileceğini öne sürüyor. Bu yöntemi denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu arada, The Callisto Protocol’un üst seviye sistem gereksinimleri açıklandı. Oyunu en yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız, gereksinimlere göz atmayı unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.