Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of The Sea’nin Resmi Çıkış Tarihi Belli Oldu

Raw Fury tarafından yayınlanacak olan Call of the Sea'nin çıkış tarihi belli oldu. Bu macera ve bulmaca oyunu 8 Aralık 2020 tarihinde oynanabilecek.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan Call of the Sea oyununun çıkış tarihi belli oldu. Oyun 8 Aralık 2020 tarihinde Steam ve GOG dijital mağazaları üzerinden yayınlanacak. Call of the Sea, 1930’larda Out of the Blue Games tarafından geliştirilen ve Raw Fury tarafından yayınlanan birinci şahıs bir macera-bulmaca oyunudur.

Call Of The Seanin Resmi Cikis Tarihi Belli Oldu

Call of the Sea, H. P. Lovecraft hikayelerinden büyük ölçüde esinlenmiştir. Ancak bu bir korku başlığı değil. Bu, gerçeküstü olana odaklanan bir hikaye. Geliştiriciler, tüm Lovecraft hikayelerinin sahip olduğu önceden belirlenmiş kader hissini yeniden yaratıyorlar. Tamamen farklı bir yaklaşım benimsemek, ancak aynı zamanda orijinal malzemeye sadık kalmak istediler. Bu yüzden, Call of Cthulhu gibi diğer H.P. Lovecraft’tan ilham alan oyunlara kıyasla muhtemelen daha hafif bir oyun bekliyoruz.

Bu, kayıp sevgilisinin keşif gezisinin peşinde olan Norah’ın hikayesidir. Oyun tuhaf ama aynı zamanda güzel bir adada geçiyor. Ada gizem ve sırlarla doludur. Oyuncular bu muhteşem adayı keşfetme ve sırlarını açığa çıkarma şansına sahip olacaklar.

Firewatch ve The Walking Dead’den tanıyor olabileceğiniz Cissy Jones, ana kahramanı seslendirecek. Oyun, gerilim ve gerçeküstü sürprizlerle dolu sürükleyici, hikaye odaklı bir macera vaat ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.