Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty: WWII’nin E3 Fragmanı Herkesi Kendine Hayran Bıraktı

Call of Duty bu sefer bomba gibi geliyor.

Son iki gündür, E3 2017 hakkında bahsetmekten başka hiçbir şey yapamıyoruz. Merakla beklenen oyunlar, büyük serilerin devam edecek içerikleri, efsane olmasını beklediğimiz yapımların fragmanları ve oynanış videoları derken, gündüz ve geceleri tek konumuz E3 2017 oldu. Bu konu içinde, hemen hemen herkesin en çok merak ettiği oyunlardan biri de Call of Duty: WWII’ydi. Call of Duty serisini fabrika ayarlarına döndürecek olan oyun, Sledgehammer Games ekibi tarafından geliştiriliyor.

call of duty ww2 e3 2017

Ekip, 2. Dünya Savaşı konulu bir oyun tasarlayacağı için, tam 2 sene boyunca detaylı araştırma yaptığını açıklamıştı. CoD’un geçmiş oyunlarındaki hatalardan ders alarak, tarihi arka planın desteği ile muhteşem bir ürün ortaya koyma şansları bulunuyor.

Call of Duty: WWII hakkında şu ana dek yayınlanan içeriklere bakılınca, gerçekten başarılı bir CoD oyununun gelmekte olduğunu anlıyoruz. Bunun son örneği de konferanstaki herkesin ağzını açık bırakan E3 2017 oynanış fragmanı oldu. Call of Duty: WWII arenasının ilk oynanış görüntülerine eriştiğimiz fragmanda, savaş atmosferinin oldukça başarılı şekilde yansıtıldığını görüyoruz. Fragman hakkındaki yorumlarımızı boşverip, aşağıdaki ekrana davet ediyoruz.

Oyun 3 Kasım 2017′de Playstation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak.

Official Call of Duty®: WWII – Multiplayer Reveal Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.