Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty: WWII’de Sınıf Oluşturma Sistemi Olmayacak

Sınıf sistemini kaldıran geliştiricilerin, bunun yerine yeni planları var.

Sledgehammer Games ekibi tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak olan Call of Duty: WWII, serinin uzun zaman önce terk ettiği başarılı çizgisini yeniden oturtmak için kararlı. Geçtiğimiz senelerde yayınlanan Call of Duty oyunlarında karşınıza çıkan ve çoğu oyuncunun pek hoşuna gitmeyen Sınıf Sistemi, CoD’un sıradaki oyununda yer almayacak. Oyuncuların Sınıf Sistemi’ni sınırsız özgürlükle kullanarak oyunun hikayesine zarar veriyor oluşu, ekibi böyle bir adım atmaya itmiş olabilir. Yerine gelecek Division (Bölük) sistemi ise yeni konsepte daha uygun olacak diyebiliriz.

call of duty ww2 1

Geliştirici ekibin başındaki isimlerden Glen Schofield, kısa süre önce PS Blog üzerinden yeni CoD hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların arasında en dikkat çekici olanı, sınıf sisteminin yerine gelecek olan bölük sistemiydi. Özellikleri daha önceden belirlenmiş 5 farklı bölükten birini, kendiniz için seçebileceksiniz. Bu bölüklerin silah becerileri ve askeri eğitimleri birbirinden farklı olacak. Herhangi bir bölüğe üye olan oyuncu, öteki bölüklerin uzman olduğu envanterleri de kullanabilecek, fakat onlar kadar verim alamayacak. Bölükler hakkında herhangi bir detaylı bilgi şimdilik paylaşılmadı.

War Mode, yani Savaş Modu hakkında da konuşan Schofield, Raven Software tarafından modellenen Savaş Modu’nun, 2. Dünya Savaşı’nın taraflarını heyecan verici hikayeler çerçevesinde karşı karşıya getireceğini söyledi. Saldırı ve savunma hatları üzerine kurulacak olan Savaş Modu, oyunun önemli çevrimiçi modlarından biri olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.