Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty: WWII Çok Oyunculu Haritaları Hakkında Önemli Bilgiler Geldi

Call of Duty: WWII hakkında bildiklerimiz genişlemeye devam ediyor.

Kısa süre önce resmi olarak duyurulan Call of Duty: WWII hakkında bildiklerimizin kapsamı her geçen gün genişliyor. Oyunun zombi modunun tarihi olaylardan esinlenilmiş senaryolara sahip olacağını bir süre önce öğrenmiştik. Şimdi de çok oyunculu modları hakkında bilgiler geldi. Sledgehammer Games tarafından geliştirilmekte olan Call of Duty: WWII’nin çok oyunculu modlarının haritaları sayesinde, farklı coğrafyalardaki cephelerde savaşmak mümkün olacak.

call of duty ww2

Serinin geri kalan oyunlarında olduğu gibi Activision tarafından yayınlanacak olan Call of Duty: WWII ile CoD serisinin klasik ruhuna geri dönmek mümkün olacak. İkinci dünya savaşı temasını olabildiğince gerçek bir atmosfer ile sunmak isteyen ekip, iki sene süren araştırmalar sonucunda oyunu yaratmaya başladığını açıklamıştı.

Bu kadar uzun bir zaman dilimine yayılan araştırmaların sonucu olarak, Call of Duty WWII’nin geniş kapsamlı bir deneyim sunması bekleniyordu. Sledgehammer geliştircilerinin EDGE dergisi aracılığıyla duyurduğu bilgilere bakılırsa, yeni CoD evreni dar bir alanda kalmayacak.

Kıta Avrupası’na yayılan cephelerin de haricinde, değişik coğrafyalardan alınan hikayeler ile oluşturulacak farklı cephelerin çok oyunculu modlarda yer alacağını öğrenmiş olduk. Kısacası, sadece Fransa ya da Belçika toprakları üzerinde savaşmak zorunda kalmayacaksınız. Farklı kıtalara çıkarma yapma şansınız da olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.