Call of Duty: WWll

Takip Et
8.7

Çok iyi

8.4

Kullanıcı

Call of Duty: WW2’nin Yeni DLC’si 26 Haziran’da Yayınlanacak!

Call of Duty: WW2’nin genişleme paketi 26 Haziran'da yayınlanacak.

İkinci Dünya Savaş atmosferi ile milyonlarca kopya satmayı başaran Call of Duty: WW2, günümüzde hala satış listelerinde kendini gösteriyor.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulan Call of Duty: WW2, benzersiz savaş sahneleri ile kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. 26 Haziran’da yayınlanacak olan United Front DLC’si oyun içerisine yeni görevler getirecek. Oyunun üçüncü DLC’si olan United Front, oyunculara yeni bir misyon ve yeni bir zombi modu getirecek. Oyuna gelecek olan bu yenilikler ile aksiyon ve gerilim atmosferi de kızışacak.

Yeni genişelem paketi oyunculara üç yeni çok oyunculu harita sunacak. Bu haritaların adı Market Garden, Monte Cassino ve Stalingrad olarak duyuruldu. Yeni DLC ilk olarak PlayStation 4 platformu için 26 Haziran’da yayınlanacak. Yeni DLC PlayStation 4 platformunda 1 – 2 ay oynandıktan sonra Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak. Oyun içerisindeki mücadeleyi de etkieleyecek olan genişleme, içerikleri bakımından oyuncuları adeta büyüleyecek.

United Front genişleme paketini dilerseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>