Call of Duty: WW2’nin Güncellemesi Hileli Oyuncuları Korkutuyor!

Call of Duty: WW2’nin güncellemesi bilgisayar korsanlarını korkutmaya başladı. Sledgehammer, oyun içerisinde hileli oyunculara göz açtırılmayacağını belirtti.

3 Kasım’da yayınlanan Call of Duty: WW2, kısa bir süre sonra Steam’de en çok satış yapan oyunların ilk sırasına yerleşmişti. 10 Kasım’da Football Manager 2018’in yayınlanmasıyla birlikte Call of Duty: WW2’de tahtından edilmişti.

Bu yılın en çok beklenen oyunları arasında yer alan WW2, oyun dünyasında hızlı bir yükseliş yaptı. İkinci Dünya Savaşı teması ile oyuncuları bambaşka bir atmosfere götüren oyun yeni güncellemesi ile hileli oyuncuların da gözünü korkutmuş gibi gözüküyor. Tüm oyunların ortak problemi olarak gösterilen hileli oyuncular, milyonlarca oyuncuya haksızlık yapıyor ve oyunu bırakmasını sağlıyor. Sledgehammer ve Activision işbirliğinde piyasaya çıkış yapan Call of Duty: WW2, anti hile sistemi ile hileli oyunculara göz açtırmamayı umuyor.

Sledgehammer, “Hile yapan bilgisayar korsanları oyun içinde uygunsuz davranışlar sergileyerek herkesin oyun deneyimini mahvediyor. Diğer oyunculara göre avantaj elde etmek isteyen bilgisayar korsanlarının oyuna girmesini engellemeye çalışıyoruz” dedi. Oyuncular eğer bir oyuncunun hileli olduğunu düşünüyorsa, ‘Oyuncuyu Raporla’ seçeneğinden Sledgehammer’a o oyuncuyu raporlayabilirler. Sledgehammer oyuncunun hesabını incelemeye aldıktan sonra kararını veriyor ve oyuncuya avantaj sağlayan bir unsur var ise sunuculardan kalıcı olarak banlanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>