Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty: WW2 Duyuruldu, İlk Görseller Geldi !

Call of Duty: WW2'den peş peşe gelen yürek hoplatan haberler var!

Call of Duty serisinin oyun tarihinde efsaneleşen ve Dünya Savaşları’nı konu alan ilk oyunları, serinin daha sonra gelen oyunlarının yarattığı hayal kırıklığı altında daima özlendi. Uzun yıllardır Call of Duty oyunlarına sadık bir şekilde bağlı kalmaya çalışan tutkunlar bir bir yollarını ayırdı ve 1. Dünya Savaşı ya da 2. Dünya Savaşı konulu, çağdaş bir CoD oyununun hasretini çektiler. Sızıntıların, söylentilerin ve meraklı bekleyişin ardından Call of Duty WW2’nin gerçekten var olduğu sonunda duyuruldu! Activision cephesinden gelen heyecan verici duyuruya göre, oyunun fragmanını çok kısa bir süre içinde izleyebiliriz. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen oyunun internet sitesine https://www.callofduty.com/wwii adresi üzerinden gidebilirsiniz.

cod ww2 haber

Call of Duty’nin resmi internet sitesinde gerçekleştirdiği duyuruya bakılırsa, oyunun ilk tanıtım fragmanı 26 Nisan 2017′de yayınlanacak. Fakat artık 2. Dünya Savaşı konulu bir Call of Duty oyununu hepimiz hiçbir tereddüte düşmeden bekleyebiliriz.

Bir iki resmi duyurunun arasında, hala bazı sızıntılar gerçekleşmeye devam ediyor. Aşağıda yer alan görselde, Call of Duty: WW2’nin PC, PS4 ve Xbox One platformları için 3 Kasım 2017 tarihinde piyasaya çıkacağı oldukça net bir şekilde görülüyor. Ayrıca sızdırılan bir görselde oyunun Xbox One versiyonu için tasarlanan kapağın detaylarını görmek oldukça mümkün.

Bizi Normandiya kıyılarına da götüreceğini ve Avrupa kıtasında her bir coğrafyayı etkisi altına alan savaşın bütün atmosferini hissettireceği de sızdırılan görselde yazan cümleler arasında bulunuyor. ”Özgürlüğü için savaşanların kardeşliğini anlatıyor.” cümleleri ile dramatik yönünün de ağır basacağını fısıldayan CoD: WW2 sağlam sinematik içeriklere de sahip olacakmış.

Ayrıca oyunun çok oyunculu modunun da oldukça detaylı bir şekilde geliştirildiği de belirtilmiş. Oyuncuların kendini savaşın içinde hissetmesi için kusursuz bir çok oyunculu mod geliştirilmekteymiş.

Oyunun resmi internet sitesinde yayınlanan ancak kısa bir süre içinde siteden kaldırılan görseller de sızıntı niteliğinde oyun içi sahnelere yer veriyor. Oyunun görünümü hakkında oldukça büyük bir fikir edinebileceğiniz görselleri aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

cod ss 1

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.