Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty WW2 Duyurulabilir

Sızıntı üzerine sızıntı yaşayan Call of Duty WW2, eğer gerçekten mevcutsa kısa süre içinde duyurulabilir.

Önce oyunun afişi olduğu iddia edilen bir görsel sızdırıldı ve ardından duvarda asılı duran bir afişin fotoğrafı sızdı. Bu iki sızıntıyı detaylıca inceleyen Reddit kullanıcıları, Call of Duty WW2′nin gerçekten geliyor olduğuna dair tantanayı ateşlediler. Böylece herkes Activision cephesinden gelecek resmi bir duyuru için yerini almış oldu. En son gelen söylentiye bakılırsa, oyun önümüzdeki hafta sonu resmi olarak duyurulabilir.

cod ww2 1

2. Dünya Savaşı temalı o eski oyunlarından uzun süredir eser kalmayan Call of Duty serisi, bilim kurgu ve gelecek temalı oyunları ile popüleritesini oldukça yitirmişti. CoD’un eski şaşalı günlerine geri döneceği haberini bekleyen ve bu bekleyişten asla yılmayan bir kitle de bulunuyordu. Gerçekten çok uzun zamandır beklenen 2. Dünya Savaşı temalı, yepyeni görsellere sahip muhteşem bir Call of Duty oyunu sonunda piyasaya çıkıyor olabilir. Sızıntıların ne kadar çok heyecan yarattığını tahmin edebilirsiniz.

Kotaku editörü Jason Schreier, Activision cephesinden gelen sızıntılar ile ün yapmış durumda. Editörün iddia ettiğine göre bu hafta sonu her yıl piyasaya çıkan bir FPS oyunu hakkında duyuru gerçekleştirilecek. Akıllara sadece Call of Duty’yi getiren bu haberin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini görmek için önümüzde çok kısa bir zaman dilimi bulunuyor. Bekleyip göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.