Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty WW2 Çıkış Tarihi Sızdı

Çok kısa bir süre önce kapak tasarımı ve kutusu sızdırılan Call of Duty World War 2'nin çıkış tarihi de sızdırıldı.

Call of Duty serisinin özüne döneceğini, Dünya Savaşları dönemine geri gideceğimizi haber veren bir sızıntı çok kısa süre önce gerçekleşmiş ve Call of Duty WW2′nin kapak tasarımını hepimiz görmüştük. Bugün yapılan ikinci sızıntının ardından oyunun piyasaya çıkacağı tarihe dair bir fikrimiz de oldu.

cod ww2 çıkış tarihi

10 Nisan 2017’de çekildiği görülen fotoğrafta oyunun afişi yer alıyor. Afişte de çıkış tarihi 3 Kasım 2017 olarak okunuyor. Yeni oyunun kendisinden haberdar olmamız yetmedi, bu sene içinde oyunun piyasaya çıkacağını da öğrnemiş olduk. Eğer sızan bilgiler doğruysa, Activision’ın en geç E3 2017′de oyunun tanıtımını gerçekleştireceğini düşünebiliriz.

Görselin sağ üst kısmında da Playstation 4 kullanıcılarını sevindirecek bir ibare bulunuyor. ”PlayStation‘a özel / Ek paket haritalarını 30 gün daha erken oynayın.” yazısı afişte yerini alıyor.

Reddit kullanıcıları tarafından karşılaştırılan iki sızıntı, bu oyunun gerçekten var olduğu yönündeki varsayımları güçlendiriyor. Yazı stilleri ve renkleri, figürler ve tasarım çizgisi birebir aynı. Henüz kesin bir şey söylemek erken ancak siz de Call of Duty’nin eski günlerini özleyen bir oyuncuysanız aşağıdaki görsellere göz atarak yeterince heyecanlanabilirsiniz.

cod ww2

cod ww2 2

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.