Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

5.9

Kullanıcı

Call Of Duty: Warzone’un Hile Karşıtı Önlemleri İşe Yarıyor Gibi Görünüyor

Call of Duty: Warzone'a iki faktörlü kimlik doğrulama sistemi geldi.

Bu haftanın başlarında Infinity Ward, bilgisayar korsanlarının yeni Battle.net hesapları oluşturmasını önlemek için Call of Duty: Warzone’a iki faktörlü kimlik doğrulamayı tanıttı. Bunun hile ve dolandırıcılık yapan kişiler için iyi olmadığını söylemek doğru olur.

Infinity Ward’ın hile karşıtı yeni önlemleri, dolandırıcılara ve hackerlara karşı verilen savaşta atılan en büyük adım. Geliştiriciler bu haftanın başlarında, bundan sonra oyuncuların Battle.net’e yeni hesaplar kaydetmek için iki faktörlü kimlik doğrulaması kullanmaları gerektiğini duyurdular. 

Bu şekilde Infinity Ward, dolandırıcıların yasaklandıktan kısa bir süre sonra yeni hesaplar oluşturmasını engellemek istiyor. Görünüşe göre, bu harika çalıştı. Hile forumları artık hesaplarını doğrulayacak kadar telefona sahip olmadıkları için artık oyunu oynayamayan insanların sızlanmalarıyla dolu.

Buradaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi , bir hacker çok mutsuzdur, çünkü yeni, rastgele ücretsiz Warzone hesapları oluşturmak imkansızdır. “Artık Call of Duty: Warzone’u bir daha oynayamam çünkü telefon numaramın üzerinde bulunan hesap gölgede kaldı,” dedi umutsuz dolandırıcı. “Oyunu oynayabilmek için geçerli bir telefon numaranız olmalı.”

Tabii ki, bu son birkaç hafta içinde devasa dolandırıcı ve hacker akınından rahatsız olan birçok Call of Duty: Warzone oyuncusu için güzel bir manzara. Ayrıca Infinity Ward’ın hile sorununu çok ciddiye aldığını gösteriyor, böylece yakın gelecekte daha da şiddetli, anti-hile önlemleri bekleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol