Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Call Of Duty: Warzone’da En Çok Adam Öldürme Rekoru Kırıldı

Call of Duty: Warzone'da en çok adam öldürme rekoru kırıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Call of Duty: Warzone bir aydan fazla bir süredir piyasada ve öldürme kayıtları tırmanmaya devam ediyor. Şu anda, bir maçtaki solo öldürmeler için mevcut dünya rekoru, eski profesyonel Apex Legends oyuncusu, Rogue takım üyesi ve yayıncı olan HusKerrs tarafından 37 olarak kayıtlara geçti.

HusKerrs, 37 kill aldığı maçının sonunun bir klibini Twitter’da yayınladı, ardından YouTube‘da tam bir video olarak yükledi. 37. öldürme bir el bombası ile iken, videonun çoğunda M4A1 ile düşmanları öldürdü. HusKerrs’ın başarısı hakkında daha da çılgın olan şey, zaten işgal edilmiş olan bir binanın üzerine bir helikopter indirdikten sonra yaklaşık 7 dakikada 14 öldürmeye ulaşması oldu. Daha sonra öldü ancak bir Gulag galibiyetinde oyuna tekrar dönünce, bir öldürme çılgınlığına gitti ve bir dünya rekoru kırdığı maça dönmesine izin verdi.

Zaman zaman ilk 10’a giren bir oyuncu olarak bir kaç kill alabilirsem oldukça mutlu oluyorum ancak HusKerrs’ın yapmış olduğu şey gerçekten muazzam bir yetenek. Tabi ki diğer profesyonel FPS oyuncuları bu duruma oldukça alışık. Yüksek öldürme skorları ile birlikte her zaman oyunu tamamlayabiliyorlar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol