Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Call Of Duty: Warzone’a Yeni Bir Kontrat Geliyor

Warzone'a yeni bir kontrat geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Activision, birinci olarak hem Modern Warfare hem de Warzone ile ilgili başka bir Call of Duty brifingi yayınladı. İkincisi, tüm bir kadroyu diriltebilecek özellikle ilginç bir sözleşme getiriyor, ancak büyük bir risk altında.

Call of Duty: Warzone, uzun bir bekleyişin ardından geçtiğimiz ay piyasaya sürüldü. Bir çok oyuncu tarafından oynanan oyun 1 ay gibi bir sürede 50 milyon barajını geçerek aslında beklenenden çokta uzak olmayan bir başarı yakaladı. Sonuçta dünyanın en çok oynanan FPS oyunlarından biri. Şimdi ise oyuna yeni bir kontrat ekleniyor.

Call of Duty: Warzone şimdi ise bir oyuncuyu haritadaki tüm takımların ödül hedefi haline getirecek yeni bir sözleşme olan Most Wanted ile renklendiriyor. Fiyat zaten herhangi bir ödeme için çok yüksek görünüyor, bu yüzden oyuncular almak için emin olmak zorundalar.

Kontratın açıklaması ise şu şekilde; Diyelim ki oyuna girdiniz ve takım arkadaşlarınız öldü, almış olduğunuz kontratı eğer tamamlayabilirseniz takım arkadaşlarınız oyuna tekrar geri dönecek. Anlaşma basit ancak bunu almak hem zor hem de oyun içi parası ile oldukça pahalı.

Kontrat, oyuna 1 Mayıs 2020 tarihinde eklenmiş olacak ve 4 Mayıs 2020 tarihinde sona erecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol