Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Call Of Duty: Warzone Verdansk Haritasının En İyi Loot Yerleri

Bu rehberimiz de Call of Duty: Warzone'a yeni başlamış ya da bir süredir oynamakta olan oyuncular için Verdansk haritasında ki en iyi loot noktalarını belirttik. Oyunda ki iyi silahları toplamak istiyorsanız bu rehbere mutlaka göz atın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülen ve en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan Call of Duty: Warzone‘un bildiğiniz üzere haritası oldukça büyük. PUBG haritalarına oranla oldukça büyük olan Verdansk haritasında yüzlerce benzersiz bina, binlerce drop noktası ile 150 oyuncuya aynı anda ev sahipliği yapıyor. Bu rehberimizde Verdansk haritasında bulunan en iyi loot yerlerinin lokasyonları var.

Verdansk haritasında 20 büyük adlandırılmış konumda birçok loot noktası var. Oyunun haritası çok büyük olduğundan oyuncular genel olarak nereye atlayacaklarını tam kestiremiyorlar. Ancak bu rehberde sizlere oyunda ki en iyi lootların nerede bulunduğunu göstereceğim. Biliyorsunuz Battle Royale oyununda iyi loot size zaferi getirmenizde büyük bir rol oynar. Peki Verdansk haritasında en iyi lootlar nerede bulunur ?

Call of Duty: Warzone en iyi loot yerleri

Aşağıdaki harita görebileceğiniz üzere Verdansk için geliştiriciler tarafından ganimet için 10/10 puan verilen yerler işaretlemiş. 335 ilgi çekici noktadan sadece 20’sine en yüksek loot derecelendirmesi verilmiş. Elbette bu noktalar oyunu uzun zamandır oynayan ve bu noktaları bilen oyuncular için bilindik yerler olabilir bu yüzden atladığınızda gözlerinizi dört açmalısınız.

Yazıların küçük kalabilmesine karşın sizler için numara numara, hangi numaranın nereyi temsil ettiğini aşağıya yazdım.

 1. Quarry
 2. Quarry
 3. Dört ve Beş numaranın hemen biraz üstü (Airport)
 4. Airport
 5. Airport
 6. Stone Town
 7. Hospital
 8. Train Station
 9. Hospital’ın hemen altı
 10. Promenade East’in doğusu
 11. TV Station
 12. Stadium
 13. Downtown
 14. Downtown
 15. Downtown
 16. Downtown
 17. Downtown
 18. Port
 19. Prison

Yukarıda ki listeden de görebileceğiniz üzere oyunda en iyi lootların çıkabileceği bölgeler buralar. Downtown bölgesi ise özellikle oyuncuların yoğunlukta olduğu ve bir kaç nokta’da çok iyi lootlar edinebileceğiniz bir bölge.

Elbette her yeni oyunda loot bölgeleri değişebilir sonuçta loot sistemi tamamen şansa göre ilerliyor. Yani 2 oyun üst üste aynı noktadan aynı silahları bulabilme ihtimaliniz düşük, ancak iki bina arkada istediğiniz silahı veya ekipmanı bulabilirsiniz. Bu loot bölgeleri oyunun geliştiricileri tarafından derecelendirildiği için yanlış yönlendirme ihtimalleri oldukça az.

Arkadaşlarınız veya tek başınıza Warzone oynarken bu bölgelere inebilir, istediğiniz silahları bulabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Son olarak geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğumuz Call of Duty: Warzone Sezon 4 en iyi LMG silahları rehberimize göz atmanızı tavsiye ederim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol