Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.7

Kullanıcı

Call Of Duty: Warzone Ve Modern Warfare’in Beklenen Güncellemesi Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare'in yeni haritası yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...
Call Of Duty: Warzone Ve Modern Warfare’in Beklenen Güncellemesi Yayınlandı

30 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Call of Duty: Warzone’un geçtiğimiz günlerde yayınlanması beklenen güncellemesi nihayet lansmana çıktı. Güncelleme şuan indirilebilir olarak konsol ve bilgisayar platformunda yer alıyor.

blank

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Modern Warfare’e dev bir güncellemenin geleceğinden ve ertesi günde bu güncellemenin ertelendiği yönünde haber yapmıştık. Bugün gelen haberler ile güncellemenin hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulduğu bilgisi verildi.

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun yeni güncellemesi ile oyunculara 6v6 boyutuna sahip olan yeni harita Khandor Hideout sunulurken bu haritanın beraberinde oyuna 4 yeni silah modeli de eklenmiş. Yeni harita ile oyunculara daha önce görmedikleri bölgeleri sunan geliştirici ekip yeni silah modelleri ile de rekabeti artıracak.

Bu gelişmelere daha önce haberlerimizde zaten yer vermiştik.

Birkaç gün gecikme ile yayınlanan yeni güncelleme şuan da hem konsollar da hem de bilgisayar platformunda indirilebilir durumdaymış. Oyuncular yeni güncellemeyi hemen indirebilir ve yeni içerikleri denemeye başlayabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol