Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Call Of Duty: Warzone, Trio Modunu Quad İle Değiştiriyor

CoD: Warzone'un üçlü mod'u dörtlü mod ile değiştiriliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Call Of Duty: Warzone, Trio Modunu Quad İle Değiştiriyor

Call of Duty: Modern Warfare’in üçüncü sezonu, yeni bir savaş kartı, yeni bir kahraman ve ücretsiz Battle Royale Warzone için yeni bir Dörtlü modu ile devam ediyor. Adından da anlaşılacağı gibi, Dörtlü mod ile birlikte artık oyuncular 3 yerine 4 kişi olarak oyuna girecekler. Ancak bir çok oyuncu bu durumdan pek memnun değil.

Activision, Call of Duty: Warzone’un üçüncü sezonunda üç oyunculu yerine dört oyunculu oyun modunu getirdi. Oyun ilk çıktığı dönemden bu yana üç kişilik ekip ile birlikte girilirken artık dört kişilik ekip ile birlikte oyuna dahil olabilirsiniz ancak bir çok oyuncu bu durumdan hoşnut değil.

Bir çok oyuncu dörtlü modun başka bir mod olarak gelmesini daha mantıklı buluyor. Oyuncu sayısı göz önünde bulundurulduğunda aslında hiçte mantıksız gelmiyor çünkü Warzone’u oynayan 30 milyondan fazla oyuncu var.

Activision, Reddit üzerinden yapmış olduğu bu duyuruda, bir çok oyuncu üçlü modun geri gelmesini ve dörtlü modun ise ayrı bir mod olarak gelmesini istiyorlar. Bakalım ilerleyen günlerde Activision nasıl bir yol izleyecek. Topluluğu dinleyip dörtlü modu ayrı bir mod olarak mı getirecekler yoksa bildiklerini okuyup üçlü mod ile değiştirecekler mi.

Warzone PC için ücretsiz olup Battle.net üzerinden oynayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol