Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty Warzone Terminator Güncellemesi Duyuruldu

Call of Duty: Warzone sezon ortası güncellemesi, iki Terminatör simgesi olan T-800 ve T-1000'i Caldera'da kargaşaya yol açacak şekilde oyuna ekledi.

Call of Duty: Warzone için bir sezon ortası güncellemesi, Terminator serisinin T-800 ve T-1000 cyborg askerlerini battle royale oyununa ekleyecek. Sevilen birinci şahıs nişancı serisindeki oynaması ücretsiz oyun için Terminatör güncellemesinin geleceği ortaya çıkmıştı. Bugün ise güncelleme, Schwarzenegger’in T-800’ü, Robert Patrick’in T-1000’i ile birlikte resmi olarak ortaya çıktı.

Call of Duty: Warzone 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana, geliştiriciler Infinity Ward ve Raven Software’den sürekli destek aldı. Oyun ilk olarak 2019’un Call of Duty: Modern Warfare’in bir parçası olarak piyasaya sürüldü. O zamandan beri oyunun haritası serinin yeni oyunlarıyla sürekli değişti ve gelişti. Çıkışından bu yana oyun çeşitli işbirliklerine de imza attı ve bugün ise sırada Terminator olduğu ortaya çıktı.

Warzone: Mercenaries of Fortune Güncelleme Notları

Warzone

Call of Duty: Warzone, yeni etkinlikler ve eşyaların yanı sıra iki Terminator ikonunu tanıtacak bir sezon ortası güncellemesi olan Mercenaries of Fortune‘u duyurdu. Arnold Schwarzenegger’in bilim kurgu aksiyon serisinin en belirgin karakteri olan T-800’ü, Terminator T-800 Mastercraft Ultra Operator Bundle‘da satın alınabilecek.

Robert Patrick’in Terminator 2: Judgment Day’de yer alan göz korkutucu bir sıvı metal suikastçı olan T-1000, Terminator T-1000 Ultra Operator Bundle‘da mevcut olacak. Call of Duty: Warzone için sezon ortası güncellemesi 27 Temmuz‘da yayınlanacak. Terminator paketleri ise Ağustos ayı boyunca satın alınabilir olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.