Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Call of Duty: Warzone Oyuncularını Çileden Çıkaran Pencere Hatası

Call of Duty Warzone’da ortaya çıkan yeni bir bug, pencerelerden mermi ve patlayıcıların geçmemesine neden oluyor.

Call of Duty evrenini battle royale ile tanıştıran Warzone, ikinci sezonu ile yoluna hız kesmeden devam ediyor, ancak ortaya çıkan yeni bir bug, oyuncuların sinirlerini bir hayli bozdu.

Normalde Warzone haritasının herhangi bir yerinde hem sağlam hem de parçalanmış bir pencereden ateş edebilmeniz gerekirken, hemen aşağıdaki Reddit gönderisinde, kurşunların pencerelerden geçmediği görülüyor.

Diğer bir videoda ise bir Warzone oyuncusunun bir C4 patlayıcısını parçalanmış bir pencereden fırlatmaya çalıştığını, ancak kırılan pencerenin patlayıcı cihazı havada durdurduğunu ve ardından fırlatan oyuncunun yüzüne patladığını görüyoruz.

Bununla birlikte söz konusu hatanın Verdansk haritasının tamamını etkilemediğini söyleyelim. Şimdilik sadece bazı pencerelerde görülen bug, münferit bir olaymış gibi görünüyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone da şu an 2. Sezon’da. Oyun içi zamanlayıcı, sezonun bu ay biteceğini gösterirken, son dönemdeki söylentiler Activision’ın haritayı havaya uçuracağı ve oyunu Black Ops Cold War’a dayanan 80’ler temasıyla yeniden başlatacağı yönünde.

Raven Software, geçtiğimiz günlerde 15.000 hesabın daha hile sebebiyle banlandığını açıklamıştı. Şubat ayında tek seferde 60.000 kişiyi oyundan atan stüdyo, Call of Duty Warzone’un Mart 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana 350.000’den fazla kişiyi banladı.

Dilerseniz, sizler için kaleme aldığımız Call of Duty Warzone 2. Sezon’daki En İyi Silah ve Ekipmanlar isimli içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.