Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Warzone Mobile Duyuruldu! (Video)

Activision, Project Aurora kod adıyla geliştirilen Call of Duty Warzone Mobile'ı resmi olarak duyurdu. Battle royale oyunu hakkındaki ayrıntılar, 15 Eylül'deki Call of Duty Next etkinliğinde paylaşılacak.

Activision, bugüne kadar çok sayıda söylenti ve sızıntıya sahne olan Call of Duty Warzone mobil oyununun ilk tanıtım fragmanını ve resmi adını paylaştı. Project Aurora kod adıyla geliştirilen battle royale, Call of Duty Warzone Mobile adıyla piyasaya sürülecek.

Tencent Games’in yan kuruluşu olan TiMi Studio Group’un geliştirdiği Call of Duty Mobile’dan bağımsız olan oyun, Solid State Studios, Beenox, Activision Shanghai ve Digital Legends dörtlüsünden oluşan bir stüdyo koalisyonu tarafından yapılıyor.

Call of Duty Warzone Mobile Resmiyet Kazandı

Call of Duty Warzone Mobile

Call of Duty Warzone Mobile, adından da anlaşılacağı gibi Call of Duty Warzone’un mobil versiyonu olacak. Şu anda mevcut olan CoD mobil oyunu, standart çok oyunculu ve battle royale olmak üzere iki farklı moda sahipken, Activision’ın oyunu yalnızca battle royale oyunu olacak.

Şu anda piyasada PUBG Mobile, Apex Legends Mobile ve Fortnite dahil çok sayıda battle royale bulunuyor. Ayrıca çok yakında bunların arasında Valorant Mobile da eklenecek. Call of Duty Warzone Mobile’ın da piyasaya sürülmesiyle birlikte rekabet bir hayli kızışacak gibi görünüyor.

Bu arada Call of Duty Mobile’ın 8. sezonu Meçhule Yolculuk 7 Eylül itibarıyla başladı. Yeni sezonla birlikte Call of Duty: Black Ops Cold War’da yer alan Ekspres haritası, oyuna ekleniyor. Ek olarak oyuncuların Battle Royale ve Çok Oyunculu maçlar sırasında istihbaratı ele geçirmek için ipuçları toplamasını sağlayacak Operasyon: Casus Avı isimli yeni temalı bir etkinlik de var.

Activision, 15 Eylül’deki büyük Call of Duty Next etkinliği sırasında Warzone mobil oyunu hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacak. Aynı sunumda konsollar için geliştirilen Warzone 2.0 ve Modern Warfare 2’ye yönelik yeni detaylar öğrenmeyi de bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.