Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Call Of Duty: Warzone Hilecileri Birlikte Eşleştirecek

Call of Duty: Warzone'da artık hile yapanlar diğer hileciler ile eşleştirilecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz haftalarda Call of Duty: Warzone‘un geliştiricisi olan Infinity Ward oyundan bir çok oyuncunun hile kullanımı nedeniyle banlandığını ve bu konuyla özellikle ilgilendiklerini açıklamıştı. Şimdi ise geliştirici hilecilere ceza olarak diğer hileciler ile birlikte eşleştirme yapacak ve bizce hilecilere en iyi cezalardan biri olacaktır.

Haberler, Infinity Ward’ın Call of Duty: Warzone’daki hile ile mücadele planlarını açıkladıkları tweet’ten geliyor. İlk olarak, şüpheli dolandırıcıları rapor eden Modern Warfare ve Warzone oyuncuları, rapor yasaklandığında sonuç olarak oyun içinde bilgilendirileceklerdir.

Ek önlemlere gelince, geliştirici “şüpheli hileleri bir araya getirmek için eşleştirmeyi güncellediklerini” söyledi. Şimdi, bu çözüm kağıt üzerinde harika görünüyor ve çoğu Call of Duty: Warzone oyuncularının aynı fikirde olacağından eminiz.

Bununla birlikte, “şüpheli hileci” terimi basitçe birisini raporlayabileceğinizi ve onu Call of Duty: Warzone’un hileci şehrine gönderebileceğini öne sürdüğü için de istismar edilebilir gibi görünüyor. 

Sanırım Infinity Ward’ın bunu düşünüp düşünmediğini yeterince göreceğiz, çünkü bu değişiklikler bu hafta başlıyor. Bu hafta ayrıca Call of Duty: Warzone için ek özel güvenlik güncellemeleri de sunuldu ve geliştiriciler, hile önlemi olarak ekstra bir çaba sarf ettiklerini belirtti.

Ölüm kamerası (Killcam) ve gösteri modları için bir oyuncu raporu işlevselliği yakında bekleniyor, ancak ne zaman geleceği açıklanmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol