Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Call Of Duty: Warzone Geliştiricileri 70.000 Kişiyi Daha Hile Kullanımından Dolayı Banladığını Açıkladı

Call of Duty: Warzone'dan 70.000 kişi daha banlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Call of Duty: Warzone‘un yayıncı firması olan Activision oyunda hile kullanımına karşı çok sert olduklarını ve 50.000 oyuncuyu banladıklarını açıklamıştı. Ve bugün tekrar Infinity Ward’ın resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda hilelere karşı çalışan sayısını arttırdığını ve 70.000 oyunun daha oyundan banlandığını açıkladı.

Activision ve Infinity Ward oyun çıktığından beri sürekli olarak oyuna getirilebilecek yenilikler üzerine ve online oyunların baş belası olan hilecileri yasaklayabilmek için son derece özverili olarak çalışıyorlar. Yaptıkları son açıklama’da bunu destekler nitelikte.

Geliştiricinin hile karşıtı çabalarına ilişkin daha önce yaptığı açıklama 1 Nisan 2020‘de geldi ve kesinlikle bir şaka değildi. Infinity Ward, Call of Duty: Warzone’dan 50.000 kişinin banlandığını daha önce duyurmuştu ve şimdi bugün yaptıkları açıklamada 70.000 kişinin daha oyundan uzaklaştırıldığını söyledi.

Infinity Ward yaptığı açıklamada “Warzone’u hilecilerden korumaya devam ediyoruz, 70.000’den fazla kişiyi oyundan uzalaştırdık. Özel güvenlik güncellemeleri uygulamaya devam ediyoruz ve oyun içi raporlamayı geliştirmeye özen gösteriyor. Yakında daha fazla ayrıntı paylaşacağız. Hilecilere karşı sıfır töleransımız var” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol