Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.1

Kullanıcı

Call Of Duty: Warzone Cep Telefonlarına Geliyor Olabilir

Call of Duty: Warzone'un Activision tarafından yayınlanan bir iş ilanına göre mobil versiyonu yapılıyor. Oyun büyük bir ihtimalle Warzone Mobile olarak yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan son dönemin en popüler Battle Royale oyunlarından biri olan Call of Duty: Warzone için Activision yeni bir iş alanı açtı. İş ilanına göre Android ve iOS işletim sistemlerine sahip olan cep telefonları için Warzone’un bir mobil sürümü geliştiriliyor olabilir.

Activision’ın web sitesinde açılan en son iş ilanına göre, şirket, Warzone Mobile’ın kısaltması olabilecek WZM projesi için Yönetici Yapımcı arıyor. Ayrıca, iş ilanını ayrıntılı bir açıklaması, ideal adayın Call of Duty serisindeki yeni bir mobil birinci şahıs nişancı üzerinde çalışacağını belirtiyor. Aşağıda bulunan iş alanı Activision’ın sitesinden kaldırılmadan önce TheGamingRevolution tarafından ekran görüntüsü alındı.

Şu anda bu iş ilanı Activision’ın sitesinden silindiği için proje hakkında önümüzde ki dönemlerde bu konuyla ilgili bilgiler gelebilir. Henüz bu iş ilanı ile ilgili Activision’dan resmi bir açıklama gelmedi, bu yüzden resmi açıklama gelene kadar beklemek zorundayız.

Eğer bu iş ilanı doğruysa Warzone Mobile ile birlikte bu mobil platformlara gelmiş olan ikinci Call of Duty oyunu olacak. Bildiğiniz üzere zaten hali hazırda şu an oyuncuların oynadığı Call of Duty: Mobile bulunuyor. Call of Duty: Mobile‘ın ne kadar başarılı olduğu göz önünde bulundurulduğunda, Warzone Mobile oyunu gelirse aynı başarıyı yakalayabileceklerini düşünüyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol