Call of Duty Warzone 6. Sezon Şimdiden Hazır!

Popüler Battle Royale oyunu Call of Duty Warzone’un altıncı sezonu şimdiden hazır görünüyor!

Bugün içinde 100 milyon oyuncu sayısını geride bırakan Call of Duty Warzone, daha uzun yıllar içerik desteği almaya devam edecek. Amerikalı The Washington Post gazetesine konuşan Infinity Ward başkanları Patrick Kelly ve Dave Stohl, şu anda 2021’in sonlarında başlayacak olan 6. Sezon üzerinde çalıştıklarını ve geliştirme sürecinin yakın zamanda sona ereceğini söylediler.

Call of Duty oyuncularına mükemmel bir Battle Royale deneyimi sağlamak için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Kelly, Warzone’u daha yıllarca destekleyeceklerini ifade etti. İkili, oyunun geleceğine dair planlarını detaylı olarak açıklamamakla birlikte, yol haritasının önümüzdeki yıllarda şekillenmesi bekleniyor.

call of duty warzone

İlk olarak Mart 2020’de piyasaya sürülen Warzone, Black Ops 4 için geliştirilen Blackout modunun aksine Modern Warfare’dan Black Ops Cold War’a geçişte varlığını güçlü bir şekilde korudu. Bu da oyunun, İkinci Dünya Savaşı’nı konu alması beklenen Call of Duty 2021’e de sirayet edebileceğini gösteriyor.

Call of Duty Warzone nükleer bomba etkinliği 21 Nisan Çarşamba günü yani bugün Türkiye saati ile 21:00’da gerçekleşecek. Bildiğiniz gibi ikinci sezonun bir parçası olarak Verdansk haritasına zombiler gelmişti.

Her hafta yeni alanlara yayılan ölümsüz dostlarımız, en sonunda tepelerine yağacak bir nükleer bomba ile yok edilecek. Bombanın patlamasıyla birlikte Verdanks, Black Ops War‘a uygun olarak 80’ler teması ile yenilecek. Call of Duty Warzone 3. Sezon, 22 Nisan Perşembe günü başlayacak.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol