Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Call Of Duty: Warzone 50 Milyon Barajını Geçti

Warzone 50 milyon oyuncuyu geçti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Hakkında bir çok söylenti ve sızıntı çıktıktan sonra geçtiğimiz ay piyasaya çıkan Call of Duty‘nin ücretsiz oynanabilir olan Battle Royale mod’u olan Warzone dün yapılan açıklamaya göre 50 milyon oyuncuya ulaştı.

Call of Duty’nin resmi Twitter hesabı dün yapmış olduğu bir paylaşım ile oyunun 50 milyon kişi tarafından oynandığını duyurdu. Gönderide “50 milyondan fazla oyuncu, bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz” yazılı bir tweet atarak oyunun 50 milyondan fazla oyuncunun oyunu oynadığını belirtti.

Call of Duty’nin resmi Twitter hesabı en son 20 Mart 2020‘de oyunun 30 milyon oyuncuya ulaştığını belirtmiş ve aradan 3 hafta geçmesinin ardından 50 milyon oyuncuya ulaştığını belirtti. Peki nedir Warzone’u diğer Battle Royale oyunlarından ayıran ?

Call of Duty: Warzone, dünyanın belki de en çok oynanan battle royale oyunlarından ikisi olan PUBG ve Fortnite‘ın aksine tamamen kendi mekaniklerine sahip ve tabi ki de Call of Duty: Modern Warfare’dan kopyalanmış bir oyun. Ancak hem PUBG’den hem Fortnite’dan bir çok şey barındırıyor. Ancak şimdiye kadar hiç bir battle royale oyununda bulunmayan bir özellik olan Gulag, Warzone’da mevcut.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol