Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Warzone 2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Activision, bir sonraki Call of Duty: Warzone oyununun tanıtım tarihini doğruladı.

Call of Duty: Warzone 2 tanıtım tarihi nihayet belli oldu. Serinin oynaması ücretsiz battle royale oyunu 2020’de piyasaya sürüldüğünde büyük bir başarı yakaladı. Oyunun popülaritesi önemli ölçüde azalmış olsa da, hala piyasada en çok oynanan yapımlardan bir tanesi.

Bunu göz önünde bulundurarak pek çok hayranın, önceki oyundaki bazı yanlışları düzeltmek ve mümkün olduğunca çok sayıda Call of Duty oyuncusunu geri getirmek istediği bildirilen bir devam oyunu olan Call of Duty: Warzone 2‘yi hevesle beklemesi şaşırtıcı değil. Activision, nihayet oyunun bir sonraki etkinlikte detaylı olarak gösterileceğini duyurdu.

Warzone 2 ve Warzone Mobile Tanıtılacak

Warzone 2

Serinin ikinci oyunu ile ilgili resmi ayrıntılar ve tam olarak neleri içereceği biz bu haberi yazıldığımız sırada mevcut değil ancak Infinity Ward’ın bu oyunu Modern Warfare 2 ile birlikte geliştirdiğini biliyoruz. Önümüzdeki ay, 15 Eylül’de Call of Duty Next etkinliğinde daha fazla ayrıntı gelecek. Activision, etkinlikte birçok yeni detay göstereceğine söz verdi.

Call of Duty: Warzone 2 çıkış tarihi henüz belirlenmedi ancak yıl sonuna kadar bir noktada çıkması beklendiği için Activision, pazarlama çabalarını yakında hızlandırmak isteyecek. Oyunun tam olarak ne kadarının Call of Duty Next‘te gösterileceği henüz belli değil çünkü etkinlik öncelikle Call of Duty: Modern Warfare 2’yi tanıtmaya odaklanacak.

Call of Duty: Warzone 2, 15 Eylül’de Warzone hayranlarının en çok merak ettiği şey olabilir ancak sergilenen tek Warzone deneyimi olmayacak. Etkinlikte Call of Duty: Warzone mobil oyununun gösterileceği de doğrulandı. Hayranların favori haritası Verdansk’ın yer aldığı mobil oyunun söylentilerinin doğru olup olmadığını görmek ilginç olacak, ancak hayranların bunu öğrenmek için sadece oyuna girmesi gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.