Call of Duty ve Overwatch Ligleri YouTube Üzerinden Yayınlanacak

Call of Duty ligi ve Overwatch ligi YouTube 'da yayınlanacak.

Google ve Activision Blizzard YouTube’da Call of Duty League ve Overwatch liglerinin yayınlanması için çok yıllı anlaşma sağladıklarını açıkladı. 

Popüler oyun stüdyosu Activision Blizzard ile Google geçtiğimiz günlerde Activision Blizzard’on oyun barındırma ve diğer ihtivalarının karşılanması için anlaşmaya vardıklarını açıklamıştı. İkili şimdi de Call of Duty ligi ve Overwatch liginin YouTube üzerinden yayınlanması için anlaşmaya vardıklarını açıkladı. 

YouTube Oyun departmanının başındaki isim olan Ryan Wyatt, “Günde 200 milyonun üzerindeki oyuncu yılda 50 milyar saatin üzerinde YouTube platformunda oyun içeriklerini izliyor. Oyuncular Overwatch Ligi ve Call of Duty Ligi içeriklerini severek izliyor. Eski bir Call of Duty e-spor yorumcusu olarak Activision Blizzard’ın her iki liginin YouTube’da olacağı için çok heyecanlıyım. Kurulan bu ortaklık ile birlikte birinci sınıf canlı akış hizmeti sunduğumuzu gösteriyor” ifadelerini kullandı. 

Google ve Activision Blizzard anlaşmanın kaç yıllık yapıldığını belirtmemiş olsa da anlaşmanın çok yıllık olduğu belirtiliyor. Daha öncesinde Twitch platformunda yayınlanan Activision Blizzard’ın en önemli etkinlikleri 8 Şubat tarihinden itibaren sadece YouTube’da yayınlanacak. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol