Call of Duty Vanguard Zombies Fragmanı Yanlışlıkla Sızdırıldı

Call of Duty’nin merakla beklenen yeni oyunu Vanguard’ın Zombies modu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Yayıncılığını Activision’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Sledgehammer Games ve Treyarch’ın yaptığı yeni Call of Duty oyunu Call of Duty Vanguard Zombies modu ile birlikte gelecek. Call of Duty Vanguard Zombies fragmanı kazara sızdırıldı. 

Oyunun daha önce yayınlanan teaser fragmanı gibi, bu videoda Billie Eilish’in “Bad Guy” şarkısının bir remiksi ile yayınlandı. Video ölümsüz ordulara karşı savaşan askerler yer alıyor ve “Yeni bir savaş dönemi başlamak üzere” ifadesi ile sona eriyor.

Call of Duty Vanguard Zombies Fragmanı Oyunculardan Tam Not Aldı

Call of Duty Vanguard Zombies modu, Call of Duty Vanguard oyununun geliştiricilerinden olan Sledgehammer tarafından değil, Treyarch tarafından geliştiriliyor. Vanguard oyununda bulunan Zombies modu, Black Ops Cold War oyununun Zombies modu ile benzerlik gösterecek. Bu sayede Vanguard oyununun Zombies modu ile Black Ops Cold War oyununun Zombies modu ile aynı evrende geçecek ve benzer şeyleri işleyecek. Treyarch’ın devam eden Zombies hikayesini Vanguard oyununda devam ettirmesi bekleniyor. 

Call of Duty Vanguard Zombies Fragmanı

Call of Duty Vanguard Zombies fragmanında, bazı şeyleri iyileştirmek için temel deneyimlerde bazı değişikliklere gidecek ve iyileştirmelerle birlikte gelecek. 

Son olarak Call of Duty Vanguard, 5 Kasım 2021’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Vanguard oyununun yeni bir üçlemenin ilk oyunu olabileceği geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. 

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol