Call of Duty: Vanguard Zombi Modu Yarın Tanıtılacak

Activision, yakında piyasaya süreceği Call of Duty Vanguard'ın çok merak edilen zombi modunu yarın tanıtacak.

Call of Duty Vanguard zombi modu, yarın tanıtılıyor. Activision’ın zamanlaması biraz manidar. Daha önce bildirdiğimiz gibi, Battlefield 2042 Hazard Zone modu da aynı gün aynı saatte yüzüne çıkacak. Battle Royale benzeri ögeler içereceği söylenen mod, oynaması ücretsiz olabilir.

call of duty vanguard zombi modu

Yeniden Vanguard’a dönersek; Activision tarafından yapılan açıklamada kooperatif zombi modunun 14 Ekim Perşembe günü TSİ 18.00’da tanıtılacağı ifade edildi. Henüz platformlar açıklanmadı, ancak canlı yayın etkinliği muhtelemen Twitch’te gerçekleşecek.

Bildiğiniz gibi zombi modu, her Call of Duty oyununun önemli bir parçası olmuştur. Fakat bu yıl biraz daha önemli, çünkü Call of Duty Vanguard zombi modu Treyarch tarafından geliştiriliyor.

Call of Duty Vanguard Zombi Modu, Dark Aether Dünyasında Geçiyor

Vanguard Zombies modunun hikayesi, aynı Dark Aether dünyasında geçen Black Ops Cold War‘un öncesini anlatacak. Call of Duty için bir ilk olan bu durum, en azından anlatısal anlamda son derece ilginç olacak. Yarınki canlı yayın etkinliğinde tam olarak ne göreceğimiz henüz belli olmasa da, daha fazla oynanış videosunun yayınlanmasını bekleyebiliriz.

Seriyi yeniden İkinci Dünya Savaşı’na götürecek olan Call of Duty Vanguard, 5 Kasım’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol