Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Vanguard Ücretsiz Oynanabilecek!

Yayıncı Activision ve geliştirici Sledgehammer Games, Call of Duty Vanguard için yeni bir ücretsiz hafta etkinliği gerçekleştiriyor. Çok oyunculu ve Zombies modları, 20 Temmuz'dan 26 Temmuz'a kadar ücretsiz oynanabilecek.

Eğer hala Call of Duty Vanguard‘ı deneme şansınız olmadıysa, Activision ve Sledgehammer Games’in size güzel bir haberi var. İkinci Dünya Savaşı’nda geçen FPS oyunu, tam bir hafta boyunca ücretsiz oynanabilecek. Daha fazla insanın Vanguard‘ı deneyimleyebilmesi için ara sıra ücretsiz erişim etkinlikleri gerçekleştiren Activision, bu sayede oyunun tabanını genişletmeyi hedefliyor.

Call of Duty Vanguard ücretsiz hafta etkinliği, oyuncuların çok oyunculu moda ve Zombies haritalarına hiçbir ücret ödemeden erişmelerine imkan sağlayacak. Bir hafta boyunca sürecek olan fırsat, 20 Temmuz Çarşamba (bugün) TSİ 20:00‘da başlayıp, 26 Temmuz Salı günü 18:00‘da sona erecek. Yani Vanguard’ın Mercenaries of Fortune isimli 4. sezonunu deneyimlemeniz için fazlasıyla vaktiniz olacak.

Call of Duty Vanguard Ücretsiz Deneme Başlıyor

call of duty vanguard ücretsiz

Ücretsiz erişim haftası, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC platformlarında geçerli olacak. Xbox ve PlayStation oyuncuları, mağazada Vanguard Free Access‘i bulup indirerek etkinliğe katılabilirler. PC kullanıcıları ise Battle.net istemcisindeki Call of Duty Vanguard sayfasında Play Free (Ücretsiz Oyna) seçeneğini görecekler.

Call of Duty Vanguard ücretsiz deneme sürümü, yeniden düzenlenmiş USS Texas haritası gibi 4. sezon içeriklerine sahip olacak. Oyuncular, bu yeni haritanın yanı sıra Vanguard’ın tüm haritalarının ve modlarının keyfini çıkarabilecekler. Ayrıca Shi No Numa dahil tüm Zombies haritaları da açık olacak. Etkinlik sonunda oyunu satın almaya karar vermeniz halinde tüm ilerlemeniz Vanguard ve Warzone’a aktarılacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.