Call of Duty Vanguard Multiplayer Ücretsiz Oluyor!

Call of Duty Vanguard ücretsiz multiplayer modu 16-21 Aralık tarihleri arasında oynanabilecek.

Call of Duty Vanguard’a sahip olmayan oyunculara müjde! Oyuncular Activision’ın Ücretsiz Erişim etkinliği sırasında test etmek amaçlı çok oyunculu modunu belirtilen aralıklarda oynayabilir. Ücretsiz erişim etkinliği 16 Aralık’ta yani bugün başlayacak ve 21 Aralık’a kadar sürecek.

Ücretsiz denemenin bir parçası olarak, herkes tüm platformlarda Vanguard’ın çok oyunculu oyununa sınırlı bir şekilde erişim elde edebilir. Oyuncular çift XP’ye sahip olacak ve tam oyuna yükseltmeleri durumunda savaş geçişi aşama atlamaları ve bir XP takviyesi ile ödüllendirilecekler.

Call of Duty Vanguard Multiplayer Modu 6 Gün Ücretsiz!

Call of Duty Vanguard

Ancak, ücretsiz erişim yalnızca birkaç seçilmiş bölümler ile sınırlı olacak. Bu bölümler ise şunlar:

  • Team Deathmatch, Domination ve Hardpoint’in bir karışımı olacak Free Kills bölümü
  • Vanguard’ın Gunfight tarzı turnuva modu olan Champions Hill bölümü
  • Daha sonra 16 Aralık’ta yapılacak bir güncellemenin ardından üçüncü bir bölüm yayınlanacak: Shipmas 24/7

Ücretsiz Erişim etkinliğine ek olarak, oynayan herkes daha hızlı seviye atlayabilir. Vanguard, oyuncu DP’si, silah DP’si, operatör DP’si, klan DP’si ve savaş geçişi DP’sinde iki kat DP bonusu sunacak. Vanguard’ın Ücretsiz Erişim hafta sonu, Call of Duty Festive Fervor tatil etkinliğini başlatırken gelecek. Yaklaşan bu etkinlik, hem Vanguard hem de Warzone’a yeni tatil dekoru, elfler ve Krampus olarak bilinen mevsimlik halk efsanesini getirecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol