Call of Duty Vanguard İnceleme Puanları Yayınlandı

Call of Duty son zamanlarda formatını değiştirerek çevrimiçi oyuncu platformuna büyük ölçüde önem vermeye başladı.

Call of Duty serisi geliştiricileri son zamanlarda formatını değiştirerek online oyunculuğa beklenmedik şekilde fazla ehemmiyet göstermeye başladı. Ayrıca son oyunlarda tam anlamıyla hikaye modunun olmadığı gözlerden kaçmadı.

Kısacık hikaye ve geniş bir çok oyunculu özelliğe sahip olan Call of Duty Vanguard sonunda piyasaya çıktı. Peki bu oyun hakkında eleştirmenler ve oynayanların fikri ne?

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen oyunun tek oyunculu kısmı, Doğu ve Batı Cephelerini, Pasifik’teki savaşı ve Kuzey Afrika harekâtını kapsayan dört 2. Dünya Savaşı cephe hattını kapsıyor. Amaç, oyuncuya savaşın anlatılmamış hikayelerinden bazılarını çeşitli bakış açılarından tanıtmaktır.

Oyun aynı zamanda gerçek dünyadaki personelden ilham alan karakterlerle özel kuvvetlerin kökenini de anlatıyor. Oyunu oynarken İngilizler, Sovyetler, Amerikalılar ve Avustralyalılar gibi çeşitli ordulardan Nazi kontrolündeki Alman kuvvetlerini devirmeye çalışan bu karakterleri göreceksiniz.

Call of Duty

Tabii ki, oyun aynı zamanda oyunun ana özelliği olarak çok oyunculu ve Warzone’a bağlanacak. Oyun ayrıca en yeni zombi deneyimi olan Der Anfang’ı da içeriyor.

Aşağıdaki incelemeler, belirtilmediği sürece en yüksek on tanesine dayanmaktadır.

Call of Duty:Vanguard inceleme puanları

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol