Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Oyunları Steam’de Yarı Fiyatına Düştü!

Steam'de Call of Duty oyunları için yüzde 50 indirim başladı. Modern Warfare, Vanguard ve Black Ops Cold War'u kapsayan promosyon, 23 Mart'a kadar devam edecek.

Geçtiğimiz yıl astronomik bir meblağ karşılığında Microsoft tarafından satın alınan Activision, daha önce yalnızca Battle.net mağazasında yer alan Call of Duty Modern Warfare, Black Ops Cold War ve Vanguard oyunlarını nihayet Steam‘e de getirdi. Ekim 2022’de piyasaya sürülen Modern Warfare 2, uzun zaman sonra mağazada listelenen ilk CoD oyunu olmuştu. Activision, serinin önceki oyunlarının daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak adına Valve ile anlaştı.

Eski Call of Duty oyunlarının mağazaya gelişiyle birlikte sınırlı süreliğine yüzde 50 indirim kampanyası başladı. Her biri 999 TL olan Modern Warfare, Black Ops Cold War ve Vanguard, şu anda yarı fiyatına yani 499,50 TL‘ye satın alınabiliyor. Promosyon, 23 Mart’a kadar devam edecek. Öte yandan 1.099 TL değerindeki Modern Warfare 2’de herhangi bir indirim yok. Kampanya yalnızca, Steam’e yeni gelen üç Call of Duty oyunuyla sınırlı.

İndirimdeki Call of Duty Oyunları

call of duty oyunları steam indirim

Infinity Ward tarafından geliştirilen Modern Warfare, sizi avcunun içine alan sürükleyici hikayesi ve muazzam atmosferiyle seriye bambaşka bir hava getiriyor. Campaign modunun yanı sıra çevrimiçi arenada kendi ekibinizi kurup farklı Special Ops meydan okumalarında ve çok oyunculu haritalarda boy gösterebilirsiniz. Black Ops Cold War‘da, 1980’lerin başında dengelerin altüst olduğu Soğuk Savaş atmosferine dalıyoruz. Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye, Sovyet KGB Merkez Karargâhı gibi simgeleşmiş mekânlarda savaşırken tarihî figürler ve olaylarla karşılaşıyoruz.

Son olarak Vanguard ise ikonik seriyi yeniden 2. Dünya Savaşı’na götürüyor. Ayrıca Treyarch tarafından geliştirilen adrenalin dolu zombi modunu da tecrübe edebilirsiniz. Önce Ubisoft şimdi de Activision oyunlarını birer birer Steam‘e getirmeye başladı. Yüzde 50 indirime rağmen fiyatların hala makul bir seviyede olmadığını söyleyebiliriz, ancak Türk lirasının dolar karşısındaki değer kaybı o kadar fazla ki, yerel fiyatlandırma dahi oyuncuları tatmin etmiyor. Yine de imkanı olanlar Call of Duty oyunlarındaki indirimi değerlendirmeyi düşünebilir. Kampanyaya bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. alınabilmesi için 90 liranın altında olması lazım yada %95 gibi indirim olması lazm

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.