Call Of Duty: Modern Warfare’ın Üçüncü Sezonu Sızdırıldı

Call of Duty: Modern Warfare'in sezon 3 haritası ve silahları sızdırıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Call of Duty: Modern Warfare‘in 3.Sezon içeriğinin bir kısmı Reddit‘te sızdırıldı. Önümüzdeki sezon önceki oyunlardan Backlot ve Village haritalarını, Alex ve Ronin operatörlerini ve diğer şeylerin yanı sıra SKS silahını tanıtacak.

blank

Call of Duty: Modern Warfare’in en son güncellemesi yepyeni bir harita tanıttı, aynı zamanda oyunun gelecek Sezon 3 hakkında çok fazla gizli bilgi getirdi. Senescallo adıyla bir Reddit kullanıcısı sayesinde yeni sezonu, haritalarına, silahlarına, operatörlerine ve daha fazlasına ilk bakış dahil. Öyleyse başlayalım.

Haritalar

Sezon 03’te çıkacak iki yeni harita, Village ve Backlot’tur, yukarıdaki ve aşağıdaki ekran görüntülerine bakın. Bu haritalar bildiğiniz gibi yepyeni değil çünkü daha önce Call of Duty oyunlarında zaten oynamalıyız. Backlot orijinal Modern Warfare’den döner ve bu kez Şeytan Köpekleri ve Çakallarının savaşacağı Meska, Urzikstan’da ayarlanır.

Köy Modern Warfare 3’ten döner ve Kastovia, Venskaya’nın 14 km dışında yer alır. Takımlar SAS ve Spetsnaz. 

Silahlar

Silahlara gelince, hafif bir yarı otomatik Karabina olan SKS keskin nişancı alıyoruz. SKS, sınıfındaki diğer keskin nişancı tüfeklerinden daha hızlı bir atış hızına sahiptir, bu da onu biraz yanlış yapar, ancak sağ ellerde ölümcül bir araç olabilir.

Renetti diğer silahtır. 9 mm’lik bir tabancadır, yakın mesafeli savaşlar için mükemmeldir. Bu iki silahın Sezon 03’teki tek yeni eklemeler olup olmadığı görülmeye devam ediyor, ancak Infinity Ward’ın daha fazla mağazaya sahip olması bizi şaşırtmaz.

Operatörler

İki yeni operatör Alex ve Ronin. Ronin’e ilk bakışımızı henüz bulamadık ama Modern Warfare kampanyasından Alex’i tanıyorsunuz.

Call of Duty: Modern Warfare Season 3, iki haftadan daha kısa sürede piyasaya sürülecek. Elbette, Infinity Ward’ın sürekli olarak yayınlamayı sevdiği için tüm içeriğin ilk günden itibaren mevcut olup olmayacağını bilmiyoruz, ancak tüm oyuncular için bol miktarda yeni şey olacağını görmek güzel.

Sızıntı ayrıca birkaç Battle Pass öğesi içerir ve daha yakından bakmak için Reddit yayınına bakabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol