Call Of Duty: Modern Warfare’in İlk Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Call Of Duty: Modern Warfare'in ilk sezonu bugün başlayacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam eden Call Of Duty: Modern Warfare geçtiğimiz hafta ilk sezon tarihini duyurmuştu. 3 Aralık 2019 olarak duyurulan ilk sezon için bugün yeni bir fragman yayınlandı.

Bu yılın en popüler ve en büyük oyunu olan Call Of Duty: Modern Warfare oyuncuları tatmin etmeye devam ederken ilk sezonunu da sunmaya hazırlanıyor. Activision geçtiğimiz hafta oyunun ilk sezonunun 3 Aralık 2019’da sunulacağını ve dev bir güncelleme ile lansmana çıkacağından söz etmişti. Bugün oyuncuların bekleyişi sona erecek ve rekabet dolu anlar yaşanmaya başlanacak.

Yeni sezonda oyunculara farklı görevler, farklı içerikler, yeni silahlar, çeşitli modlar sunacak olan yapım dev güncellemesi ile herkesimden oyuncuya hitap edecek. Oyunculara yeni içerikler ve Battle Pass sunacak olan güncelleme yeni haritalar ile aksiyonu adeta tavana çıkaracak.

GamingBolt’un haberi ile izleme fırsatı bulduğumuz ilk sezon fragmanında aksiyon sahnelerinden çeşitli kesitler oyunculara gösteriliyor. 2v2 çok oyunculu haritanın, yeni çok oyunculu haritalarında gösterildiği fragmanda oyunculara sunulacak olan yeni otomatik silahta kameralara yansıyor.

Call Of Duty: Modern Warfare ilk sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol