Call of Duty: Modern Warfare’in Erişime Açılacağı Tarih Belli Oldu!

Call of Duty: Modern Warfare ön sipariş edenler için erkenden erişilebilecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Aylar önce 25 Ekim’de lansmana çıkacağı duyurulan Call of Duty: Modern Warfare için geri sayımlar kaldığı yerden devam ediyor. Dev dosya boyutu ile bilgisayar oyuncularını zor durumda bırakacak olan yapım erişime açılacağı tarihi duyurdu.

blank

Bilgisayar platformunda 175 GB dosya boyutu ile 2019’un en büyük oyunu olarak lansmana çıkacak olan Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim’de hem konsol hem de bilgisayar platformunda lansmana çıkacak. Oyunu ön sipariş eden oyuncular belirtilen tarihin öncesinde de oyuna erişebilir olacaklar. Şuan oyun tüm platformlarda indirilebilir olurken ne zaman erişilebilir olacağı da belli oldu.

PC Games N’in haberine göre Amerikalı oyuncular 24 Ekim itibari ile Call of Duty: Modern Warfare’a erişebileceklermiş. Yapım diğer ülkeler de ise 25 Ekim itibari ile erişilebilir olacak. 24 Ekim’de Amerikalı oyuncular Blizzard’ın Battle.net başlatıcısı üzerinden oyunu oynamaya başlayabilecekler. 25 Ekim’de Türk oyuncular gece saat 04.00’te oyuna erişebileceklermiş.

Sistem gereksinimi olarak da orta dereceli bilgisayarlarda oynanabilecek olan yeni oyun 2019’un en büyük oyunu unvanına da sahip olacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol