Call Of Duty: Modern Warfare’in Birinci Sezonu 11 Şubat 2020’ye Uzatıldı!

Call of Duty: Modern Warfare'in ilk sezon bitiş tarihi ertelendi.

Dün oyuncularına 3v3 Gunfight modunu sunan Call of Duty: Modern Warfare yeni bir gelişme ile gündeme geldi. 3 Aralık 2019’da ilk sezonunu oyunculara sunan yapım, sezon bitiş tarihini uzattı. Sezon tüm heyecanı ile 11 Şubat’a kadar devam edecek.

Konsol ve bilgisayar platformunda aldığı güncellemeler ile oyunculara yenilikler sunmaya devam eden Call of Duty: Modern Warfare şu sıralar ilk sezonu ile oyunculara rekabet dolu anlar sunmaya devam ediyor. 3 Aralık 2019’da ilk sezonunu oyunculara sunan başarılı yapım haftalardır birbirinden zorlu karşılaşmalara ev sahipliği yapıyor. Bugün gelen bilgilere göre oyunun ilk sezon bitiş tarihi uzatılmış.

Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Activision yeni yaptığı duyuru da Modern Warfare’in ilk sezon bitiş tarihini uzatmış. Habere göre yeni sezon bitiş tarihi 11 Şubat 2020 olarak belirlenmiş.

Habere göre Activision önümüzdeki güncellemeler de oyuna daha yeni zorluklar, silahlar ve öğeler eklemek istiyormuş. Activision ilk sezon bitiş tarihini uzatarak gelecekteki yeni içerikler için gereken zamanı kazanmış.

Oyunun ilk sezonu 11 Şubat’ta sona erecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol