Call of Duty: Modern Warfare’in Betası PlayStation 4’te Ön Yüklenebilir Oldu!

Call of Duty: Modern Warfare PS4 platformunda ön yüklemelere açıldı.

2019’un beklenen oyunlarından birisi olan Call of Duty: Modern Warfare yarın betaya çıkacak. İlk olarak PlayStation 4’te ön sipariş eden oyunculara sunulacak olan yapım bugün ön yüklemelere açıldı.

Dün yaptığımız haberlerde Call of Duty: Modern Warfare’in 12 Eylül’de betaya açılacağını belirtmiştik. İlk olarak PlayStation 4 platformunda ön sipariş eden oyuncuların erişimine açılacak olan kapalı beta sınırlı bir içeriğe sahip olacak. Erken erişim betası olarak oynanacak olan kapalı beta, 14 Eylül – 16 Eylül tarihleri arasında da tüm PlayStation 4 oyuncularına sunulacak. 19 Eylül’de PC ve Xbox One platformu oyuncularına sunulacak olan kapalı beta ön sipariş eden oyuncular tarafından deneyimlenebilecek.

Oyunu ön sipariş eden oyuncular bugün kapalı betanın data dosyalarını cihazlarına indirebilir ve erişimin açılmasını beklemeye başlayabilirler. 12 Eylül itibari ile PS4 platformu oyuncuları tarafından oynanabilir olacak olan kapalı beta bugün itibari ile ön yüklemelere açılmış.

Oyunun ikinci beta testi ile oyunculara çapraz oynama fırsatı da sunulacak. Ancak ilk beta için çapraz oynama özelliği erişilebilir olmayacak. Betanın dosya boyutu da ne kadar bir büyüklüğe sahip olacak henüz bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol