Call of Duty: Modern Warfare’in Battle Royale Haritasına Dair Bir Video Geldi!

Call of Duty: Modern Warfare'in ynei haritasına dair ilk görüntü geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2019’un en büyük oyunu olarak yayınlanan ve günümüzde hem konsol hem de bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam edilen Call of Duty: Modern Warfare’in battle royale haritasına dair bir video geldi.

3 Aralık’ta ilk sezonunu oyunculara sunan Call of Duty: Modern Warfare rekabetçi yapısını güçlendirmeye devam ederken oyuna gelecek olan battle royale haritasının da nasıl göründüğüne dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Oldukça geniş bir yapıda olacak olan battle royale haritası oyunculara oldukça ilgi çekici bir yapı sunacak.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz detaylara göre oyunun battle royale haritası Spec Ops ve Ground War haritalarının birleşiminden oluşacak. Habere göre Reddit üzerinde bazı oyuncular yaptıkları paylaşımlarda ve yorumlarda oyunun battle royale haritasının herkese ücretsiz olarak sunulacağını ifade etmişler. Söylentilere göre şuana kadar yapılan sızıntılar bu yöndeymiş.

Battle royale modunun tamamen bağımsız bir mod olacağını ve oynamak için ücretsiz olacağı tahmin edilirken gelen yeni bir görüntü de oyuncuları heyecanlandırdı. Reddit üzerinde ortaya çıkan görüntüler de oyuna gelecek olan battle royale haritasının tasarımı ve içerikleri gösterildi. Yaz ve kış alanlara sahip olan harita da yer yer sığ yerleşim yerleri yer yer de yoğun yerleşim yerleri mevcut.

Video of Full Battle ROYALE Map from r/modernwarfare

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol