Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Modern Warfare’ın 28 Eylül Güncellemesi Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare için 28 Eylül 2020 tarihinde yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu yeni güncelleme ile birlikte oyuna NVIDIA Reflex desteğinin yanı sıra birçok hata düzeltmesi getirildi.

Call of Duty: Modern Warfare‘ın geliştiricisi Infinity Ward, oyun için dün yeni bir güncelleme yayınladı. Bu yeni güncelleme birçok hatayı giderirken aynı zamanda oyundaki performans kararlılığını da arttırıyor ve oyun için NVIDIA Reflex için destek ekliyor.

Call of Duty Modern Warfarein 28 Eylul Guncellemesi Yayinlandi

Bu yama bir dizi silah düzenlemesi ve düzeltmesi getiriyor. Örneğin, Survival’da bir takım arkadaşını canlandırdıktan sonra, kullanıcının silahını tekrar kullanabilmesi için 5 saniyelik bir gecikme yaşandığı bir hatayı düzeltir. Ayrıca, oyuncuların sınırsız Stopping Power turu elde edebildiği bir sorun düzeltildi.

Ayrıca bu yama ile birlikte genel düzeltmelerin yanı sıra ayrıca silahlarda, savaş alanlarında ve PC için çeşitli değişiklikler bulunuyor. C4 hızlı patlama tetiklendiğinde artık bir “bip” sesi çıkarıyor. Bunun yanı sıra, savunan oyuncuların karargahı geri aldıktan sonra uzun bir yeniden doğma süresine sahip olduğu bir hata bu yama ile birlikte giderilmiş oldu.

Call of Duty: Modern Warfare 28 Eylül Güncelleme Notları

 • Finn LMG silahına takılı XRK Chainsaw eki kullanılırken oyuncunun saatinin veya kalp atışı sensörünün tamamen görünmediği bir hata düzeltildi.
 • Blunt Force II paketindeki Chronic varyantında patlayıcı ve termit mermilerin amaçlandığı gibi çalışmadığı bir hata düzeltildi
 • Gunsmith menüsünde Finn LMG için namlu seçim ekranının zor görüntülenmesine sebep olan sorun çözüldü
 • AK’ye 23.0 Romania namlusu takıldığında oyuncunun sol elinin silahı düzgün şekilde tutmaması sorunu giderildi.
 • Hastanenin yakınında üzerinde beyaz bir muşamba olan bir çitin, oyuncuların bir taraftan içini görmesine izin verdiği bir sorun düzeltildi
 • Zaman zaman trenin haritada beyaz bir yer tutucu simgesi olarak görünmesine neden olan bir sorun düzeltildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

 1. Ayhan

  Modern warfare eylül ayındaki son güncellemeyi başaramadım.Nasıl yapacağımı basamak,basamak açıklarsanız teşekkür ederim.

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.