Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty: Modern Warfare’ın 13 Ekim Yaması Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare'ın 13 Ekim güncellemesi yayınlandı. Call of Duty: Modern Warfare'da içerik nasıl kaldırılır ?

Call of Duty: Modern Warfare‘ın geliştiricisi olan Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare için 13 Ekim Güncellemesini yayınladıBu güncelleme sayesinde PC oyuncuları, oyunun boyutunu küçültmek için çeşitli modları kaldırabilirler. PC oyuncuları tek oyunculu campaign modunu, çok oyunculu veya özel operasyonlar için içeriği kaldırabilir. Ancak Warzone’u kaldıramayacağınızı unutmayın.

Call Of Duty Modern Warfarein 13 Ekim Yamasi Yayinlandi

Call of Duty: Modern Warfare’ın en son yayınlanan güncellemesi PC için kararlılığı artırır ve bir dizi sorunu çözer. Örneğin, takım arkadaşlarının Broadcast üzerinde kapalı bir odada ortaya çıkabileceği bir sorunu düzeltir. Ayrıca, Survival modunda 45. dalgaya veya daha yüksek bir seviyeye ulaştıktan sonra oyuncuların oyunlarının çökmesine yol açan bir sorun giderilmiş oldu. Ayrıca çok oyunculu mod için bazı playlist’lerde güncellenmiş oldu. Bunlar: Ground War, Gunfight, Deathmatch Domination + Drop Zone ve Gun Game’dir.

Yazının girişinde bahsetmiş olduğum mod kaldırma işlemini aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare İçerik Nasıl Kaldırılır ?

 1. Yüklü içeriği kaldırmadan önce Call of Duty: Modern Warfare oyununuzun çalışmadığından ve oyunun güncellenmediğinden emin olun.
 2. Battle.net Launcher’ı açın.
 3. Soldaki panelden Call of Duty: Modern Warfare’i seçin.
 4. Battle.net Launcher’ın sol üst kısmındaki Options menüsünü seçin.
 5. Yükleme açılır penceresini açmak için Modify Install‘ı seçin.
 6. Game Content altında, Modify Install’ı seçin.
 7. Kaldırmak istediğiniz içeriğin işaretini kaldırın.

Onaylama yaptıktan sonra oyun yeniden kuruluma başlayacak ve bittiğinde ise içerisinde olmasını istemediğini içerik kaldırılmış olacak. Bu da oyuncuların bilgisayarında yer açmalarına olanak sağlıyor. Son olarak tüm güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.